AXIS Optimizer – oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym

AXIS Optimizer – oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym

Oprogramowanie służące do zarządzania materiałami wizyjnymi oraz optymalizujące systemy AXIS i MILESTONE. Dostarcza wszystkie integracje w ramach jednej aplikacji, wymagającej tylko jednorazowej instalacji, która jest automatycznie aktualizowana.

Oprogramowanie AXIS Optimizer zostało stworzone i zatwierdzone pod kątem optymalnej pracy z oprogramowaniem Milestone XProtect – ekonomiczne rozwiązanie oszczędzające czas zarządzania i administracji materiałem wizyjnym, które dostępne jest zawsze za darmo!

AXIS Optimizer for Milestone XProtect® to zestaw integracji optymalizujący prace urządzeń firmy AXIS w systemach opartych o oprogramowanie MILESTONE. Są to integracje powodujące znaczną oszczędność czasu przy zarządzaniu i administracji materiałem wizyjnym.

Komfort użytkowania aplikacji AXIS Optimizer

Aplikacja AXIS Optimizer to rozwiązanie zapewniające komfort użytkowania zarówno operatorom, administratorom czy nawet śledczym. Podczas projektowania aplikacji została ona dostosowana, aby była kompatybilna, a jej praca jak najbardziej optymalna pod kątem współpracy z produktami Milestone XProtect.

Wszyscy użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości AXIS w Milestone XProtect dzięki bezproblemowej integracji. Rozwiązanie jest dostępne bezpłatnie w formie jednorazowego instalatora. Po wdrożeniu, pozwala optymalizować zadania, np.  ułatwiając zarządzanie wszystkimi funkcjami AXIS (znacznie zmniejsza liczbę kroków niezbędnych przy zarządzaniu). Każdy użytkownik AXIS Optimizer może liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne świadczone przez specjalistów firmy AXIS.

Prosta integracja bez problemów

Zestaw integracji obejmujący kluczowe produkty AXIS, które umożliwiają bezproblemowe zintegrowanie z oprogramowaniem Milestone XProtect. Wdrożenie ogranicza się tylko do jednorazowej instalacji – jest ekonomiczne, gdyż nie wymaga dużych nakładów podczas procesu wdrożeniowego.

Ważną funkcją jest automatyczne wyszukiwanie i aktualizowanie wszystkich zintegrowanych funkcji AXIS, którymi można zarządzać w jednym miejscu. Już nie musisz szukać, pobierać oraz instalować osobnych wtyczek oraz nimi zarządzać z poziomu różnych paneli administracyjnych – dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu, wysiłku i pieniędzy. Dzięki rozbudowanemu i całodobowemu wsparciu on-line masz pewność, że otrzymasz pomoc w każdym miejscu i o każdej porze.

Użyteczne funkcje w aplikacji AXIS Optimizer

AXIS Optimizer w połączeniu z Milestone XProtect to oszczędność czasu, pieniędzy oraz wysiłku przy pracy z systemem wizyjnym. Konfiguracje ustawień kamery oraz innych funkcji urządzeń można szybciej i sprawniej modyfikować dzięki rolom administratora. Kontrola nad uprawnieniami i rolami użytkowników umożliwia przyznawanie dostępu innym użytkownikom, np. do tylko wybranych określonych funkcji dostępnych w aplikacji.

Operatorzy systemu wizyjnego mogą w prosty sposób wykonywać zautomatyzowane akcje zbiorcze na wszystkich urządzeniach AXIS oraz korzystać z szybkich i prostych codziennych przepływów pracy. Tym sposobem, np. śledczy podczas pracy mogą przyspieszyć dochodzenie kryminalistyczne, przeszukując w ciągu kilku sekund wiele godzin materiału wideo z jednej lub wielu kamer.

Korzyści używania oprogramowania AXIS Optimizer

AXIS Optimizer for Milestone XProtect zawiera regularnie aktualizowane integracje, które pomagają sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom.


Odpowiadanie na wydarzenia w czasie rzeczywistym

Zarządzaj wydarzeniami i wykonuj zadania w skuteczny i bezpieczny sposób. Reaguj na wydarzenia i niespodziewane zadania na bieżąco.


Przeszukiwanie dowodów wideo

Precyzyjnie i efektywnie przeszukuj bogate w metadane dowody wideo w poszukiwaniu obiektów, osób i incydentów. Aplikacja wspiera Cię, abyś mógł jak najszybciej zareagować!


Łatwy dostęp do ustawień urządzenia

Szybkie ustawienie i skonfigurowanie wszystkich urządzeń oraz ich specjalistycznych funkcji. W łatwy i prosty sposób dostosuj ustawienia, zainstaluj dodatkowe oprogramowanie sprzętowe i wykonuj inne cykliczne czynności wspierające zarządzanie materiałem wizyjnym.


Zarządzanie zniekształconym wideo

Płynna korekcja zniekształceń w materiale filmowym w zakresie 360°. Zarówno w przypadku obrazu wideo rejestrowanego na żywo oraz już zarejestrowanego materiału (np. z poprzednich godzin czy dni).


Zautomatyzowane akcje

Dzięki automatycznym akcjom wspieranym specjalnymi algorytmami możesz zaoszczędzić czas i wyeliminować ryzyko wystąpienia ręcznych ludzkich błędów podczas pracy nad materiałem wizyjnym.


Szczegółowa kontrola bezpieczeństwa

W łatwy sposób kontroluj szczegółowe uprawnienia ról użytkowników i zarządzaj funkcjami, do których może uzyskać dostęp wielu operatorów. Przykładowo, możesz podzielić obszary pracy nad materiałem wizyjnym pomiędzy wielu operatorów, którzy będą specjalizować się tylko wybranym zakresem zadań.


Integracja kamer nasobnych Axis

Skutecznie zintegruj urządzenia nasobne Axis z oprogramowaniem XProtect, aby zarządzać dowodami wideo i umożliwić użytkownikom kamer w terenie nagrywanie, oznaczanie i udostępnianie materiałów wideo.