Jakie funkcje gwarantuje pakiet XProtect Expert?

Jakie funkcje gwarantuje pakiet XProtect Expert?

Oprogramowanie Milestone XProtect Expert jest przeznaczone jest do obsługi monitoringu wizyjnego z nieograniczoną liczbą kamer zainstalowanych w średnich i dużych obiektach, takich jak magazyny czy stadiony narodowe. Obecnie korzysta z niego bardzo wielu użytkowników na całym świecie, ciesząc się aktywnym monitoringiem w czasie rzeczywistym, maksymalną wydajnością sprzętu i jednocześnie kompleksową ochroną integralności danych. Dowiedz się jednak, co dokładnie wyróżnia ten pakiet XProtect od jego pozostałych wersji – Essential, Express, Professional i Corporate.

XProtect Expert, czyli rozwiązanie dostosowane do potrzeb

Otwarta architektura platformy XProtect Expert umożliwia w pełni wykorzystać możliwości Twojego systemu monitoringu wizyjnego. Wynika to z tego, że dostarcza narzędzia, które oferują nieograniczone perspektywy rozbudowy. Pozwala między innymi korzystać z gotowych dodatkowych integracji, usług i sprzętu dostępnych w Milestone Marketplace, a także dodawać różne metadane do materiału wideo. Co więcej jest w stanie obniżyć koszty urządzeń i wykorzystania pasma. Natomiast technika kompresji wideo H.265 zmniejsza rozmiar wykorzystanej pamięci masowej.

Pozwala rozbudować system VMS do dowolnej wielkości

XProtect Expert jest w stanie obsługiwać system z nieograniczoną liczbą serwerów, kamer i użytkowników. Ponadto zapewnia prostą skalowalność i wysoką elastyczność, gdyż pozwala połączyć swoją liczbę obiektów w hierarchii z drugim produktem XProtect Corporate przy użyciu specjalnej architektury Milestone. Oprócz tego platforma daje możliwość odblokować możliwości wyższego modułu XProtect za pomocą uaktualnienia jej licencji w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Przyjazny dla użytkownika interfejs

Systemy do zarządzania VMS firmy Milestone XProtect zawierają zestaw intuicyjnych i wizualnych narzędzi, które różnią się od siebie ilością i rodzajem w zależności od modelu licencji. W przypadku XProtect Expert oprogramowanie zapewnia interfejs użytkownika z w pełni zautomatyzowanymi operacjami, dzięki czemu operatorzy mogą skupić się na odpowiednich zdarzeniach we właściwym czasie. To co wyróżnia go od niższych wersji to na pewno obsługa Smart Wall, tworzenie wielowarstwowych map z podglądem wizualnym i szybką nawigacją ścieżek w budynku, menedżer alarmów, scentralizowana funkcja wyszukiwania, zapisywanie szablonów wyszukiwania czy dodawanie dźwięku do wideo.

Szereg mechanizmów zabezpieczających w oprogramowaniu XProtect Expert

Aktywny system XProtect Expert charakteryzuje się wysoką ochroną i odpornością na ataki wewnętrzne lub zewnętrzne. Albowiem wykorzystuje komunikację HTTPS do dwukierunkowego szyfrowania komunikacji z serwerów nagrań, certyfikaty SSL/TLS, podwójne uwierzytelnienie i kontrolowanie praw dostępu użytkowników, a także podpis cyfrowy, który gwarantuje, że materiał wideo nie został zmieniony przez osobę trzecią.

Wysokie parametry i obsługa najnowszej technologii

Wersja ta zapewnia nieprzerwaną pracę poprzez obsługę serwerów Edge Storage i failover. Poza tym, posiada natywny 64-bitowy silnik rejestrujący implementację Windows z buforowaniem opartym na pamięci RAM. W efekcie XProtect Expert nagrywa wideo z minimalną prędkością – 3,1 Gbit/s, gdzie taka prędkość zapisu jest niezbędna w miejscach spotkań wielu ludzi. Ponadto obsługuje układy GPU NVIDIA i Intel, nie obciążając przy tym CPU.