Czym jest Milestone XProtect?

Czym jest Milestone XProtect?

Aby założyć monitoring w dowolnym obiekcie, należy zainwestować w sprzęt i oprogramowanie. W przypadku oprogramowania, wspierającego działanie rejestratorów NVR warto wybrać taki system, który będzie opracowany przez ekspertów w dziedzinie monitoringu.

Milestone XProtect jest właśnie jednym z najbardziej popularnych aplikacji do obsługi monitoringu. Na świecie korzysta z niego już ponad 500 tys. użytkowników, którzy przekonali się do tego oprogramowania m.in. dzięki cyklicznie aktualizowanym autorskim rozwiązaniom, odpowiadającym na potrzeby z obszaru bezpieczeństwa zarówno dla domu, firmy, ludzi i majątku.

Zalety oprogramowania Milestone XProtect

Oprogramowanie Milestone XProtect wyraźnie wyprzedza konkurencję zarówno pod względem wsparcia dla ponad 8,500 kamer i urządzeń, jak i dostępu do szerokiego zbioru zintegrowanych aplikacji, rozszerzających możliwości zaawansowanego systemu monitoringu.

Wybierając Milestone XProtect możesz z łatwością stworzyć w pełni kontrolowany system, który będzie rejestrował obraz w trybie 24/7. Na dodatek oprogramowanie umożliwia przeglądać przechwytywane materiały wideo w dowolnym miejscu i czasie, a także zabezpieczyć dostęp do rejestrowanych danych hasłem.

Zaawansowane oprogramowanie Milestone XProtect zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania całego systemu. Dlatego też oprogramowanie posiada intuicyjny i prosty w nauce interfejs, dzięki któremu operatorzy nie mają najmniejszego problemu z wykorzystaniem jego pełnego zakresu możliwości.

Na proste użytkowanie systemu XProtect bezpośrednio wpływają m.in. interaktywne mapy i scentralizowane wyszukiwanie.

Dla kogo przeznaczone jest oprogramowanie XProtect?

Oprogramowanie Milestone XProtect jest odpowiednie dla każdego. Mogą z niego korzystać osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący małą lub dużą firmę. Wobec tego powstały różne wersje produktu XProtect, by każdy użytkownik mógł dopasować oprogramowanie z określonymi funkcjami do swoich indywidualnych potrzeb.

W chwili obecnej dostępnych jest 5 wersji oprogramowania XProtect do monitoringu:

Każda wyżej wymieniona wersja oprogramowania różni się od siebie funkcjonalnością. Przed wybraniem produktu XProtect dla swojego biznesu, należy najpierw zastanowić się, czego dany obiekt będzie wymagał do ochrony i zachowania bezpieczeństwa.

Dla przykładu, placówki o znaczeniu krytycznym (np. lotniska, miasta i instytucje) powinny stosować XProtect Corporate, ponieważ zapewnia szereg mechanizmów zabezpieczających dedykowanych dla tego typu wymagających obiektów.