Jakie dyski twarde są zatwierdzone do rejestratorów Milestone Husky serii X?

Jakie dyski twarde są zatwierdzone do rejestratorów Milestone Husky serii X?

Aby w pełni cieszyć się działaniem systemu do zarządzania wideo na otwartej platformie Milestone XProtect, należy zadbać o pasujące komponenty do sprzętu obsługującego wszystkie kamery monitorujące.

Niezawodną instalację w obiekcie gwarantującą wysoki poziom bezpieczeństwa tworzą dwa połączone ze sobą produkty – Milestone XProtect® (VMS) i Milestone Husky™ (NVR). Wspólnie dostarczają sprawdzone rozwiązanie, które obecnie wykorzystuje się na całym świecie.

Milestone Husky – rozszerzenie o dodatkowe komponenty

Do pracy z oprogramowaniem zarządzającym monitoringiem wizyjnym potrzebny jest rejestrator wideo Milestone Husky. Niemniej jednak może się zdarzyć, że pojemność tego urządzenia okaże się zbyt mała do pracy z dużymi firmami.

Na szczęście to żaden kłopot, ponieważ rejestrator Husky może być rozszerzony o dodatkowe komponenty, w tym przypadku dysk twardy do przechowywania danych. Sprawdź zatem, jakie napędy pamięci masowej są w pełni kompatybilne do rejestratora NVR.

Zatwierdzone dyski twarde do przechowywania wideo

Dla sieciowych rejestratorów wideo Milestone Husky z serii X (NVR) producenci stworzyli specjalną listę zatwierdzonych dysków twardych do przechowywania danych.

Na tą chwilę zatwierdzono 2 rodzaje napędów pamięci masowej, które prawidłowo pracują z rejestratorami, zapewniając ich pełną wydajność. Jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem pamięci swojego rejestratora Husky, to możesz podłączyć do niego następujące dyski twarde:

  • Purple Surveillance PURZ oraz PURX marki Western Digital o dowolnej pojemności,
  • Skyhawk AI ST14000VE0008 marki Seagate o pojemności 14 TB.

Co się stanie, gdy użyje się innego dysku twardego przy Milestone Husky serii X?

Producent rejestratora Milestone Husky (NVR) gwarantuje jego nieprzerwane działanie i pełną efektywność tylko i wyłącznie z wykorzystaniem wyżej wymienionych dysków twardych na liście.

W sytuacji, gdy użyto dysk twardy o modelu, który nie został zatwierdzony przez producenta, firma Milestone nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowości w działaniu rejestratora, w tym bezpośrednich lub pośrednich przerw w pracy.

Oznacza to, że producent może unieważnić gwarancję na rejestrator Milestone Husky (NVR) serii X, jeśli uzna niezatwierdzony napęd pamięci masowej za przyczynę uszkodzenia urządzenia.