Do czego służą rejestratory NVR?

Do czego służą rejestratory NVR?

Rejestratory NVR to najprościej mówiąc urządzenie pełniące, centralny punkt systemu monitoringu wizyjnego w domach, sklepach, biurach, hotelach, bankach czy innych obiektach, w których liczy się bezpieczeństwo.

To właśnie one odpowiadają za zapis nagrań na dyskach twardych i jednocześnie umożliwiają przeglądać je na żywo lub w późniejszym czasie przez operatorów.

Najlepsze sieciowe rejestratory NVR klasy serwerowej mogą nawet obsługiwać setki kamer w tym samym czasie. Sprawdź, jaki rejestrator należy do tej grupy.

Co umożliwiają rejestratory NVR?

Do głównych zadań wszystkich rejestratorów NVR zalicza się:

  • rejestrację obrazu z założonej sieci kamer w obiekcie,
  • zapis i odtwarzanie nagrań z archiwum,
  • wyświetlanie obrazu z kamer w czasie rzeczywistym (na żywo),
  • tworzenie kopii nagrań dla bezpieczeństwa,
  • zabezpieczanie nagrań,
  • prowadzenie zdalnego podglądu,
  • detekcja ruchu.

Rejestrator Milestone Husky to jeden z najlepszych rejestratorów wideo

Milestone Husky to jeden z lepszych rejestratorów wideo o wysokiej wydajności, który nie wymaga okablowania. Został on wypuszczony na rynek oferując kompetentne rozwiązanie klasy serwerowej, zapewniając niezwykłą wydajność i niezawodność.

Jako jeden z niewielu rejestratorów minimalizuje ryzyko przerwy w działaniu za pomocą redundancji na poziomie systemu operacyjnego i dysku, a oprócz tego wszystkie dane wideo są chronione przez RAID 5/10.

Jeśli szukasz urządzenia z najwyższej półki, które jest w stanie nieprzerwanie obsługiwać ponad 300 kamer – to Milestone Husky serii X jest właśnie dla Ciebie. Jego skuteczność wynika z mocnego procesora Intel® Xeon® oferującego szybkość zapisu 1,8 Gbit/s, natomiast procesor graficzny Intel® Iris™ odpowiada za niezbędną w dzisiejszych czasach funkcję detekcji ruchu.

Milestone Husky to sieciowy rejestrator, który korzysta z połączenia o dużej prędkości 10 Gbit/s. Z tej racji nie mam mowy o opóźnieniu lub przerwie podczas przeglądania wideo na żywo.